Филтри -

Виљушкари Zremb

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Виљушкари Zremb

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2006-04 Километража 1280 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се