Филтри -

Виљушкари од Австрија

Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

95 огласа: Виљушкари од Австрија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 1995 Километража Сила
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
4.590 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Слободен од 210 мм Висина на подигање 2.01 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 5145 м/ч Сила
Австрија
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.290 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Слободен од 210 мм Висина на подигање 3.9 м
Година 2014 Километража 6459 м/ч Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 17.25 м
Година 2006 Километража 4930 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2008 Километража Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Висина на подигање 13.9 м
Година 2014 Километража 10115 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2012 Километража 19184 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2009 Километража 12890 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 4929 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2003 Километража 33333 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Теренски вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 1995 Километража 13109 м/ч Сила
Австрија, Liezen
Контактирајте го продавачот
1.150 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Австрија, Zwettl
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 4929 м/ч Сила
Австрија, Haid
Контактирајте го продавачот
12.920 €
Дизел вилушкар
Година 2006 Километража Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
61.200 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.35 м
Година 2023 Километража 150 м/ч Сила
Австрија, Korneuburg
Контактирајте го продавачот
39.250 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.85 м
Година 2014 Километража 2750 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
61.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.85 м
Година 2022 Километража 360 м/ч Сила
Австрија, Wolfsbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 2722 м/ч Сила
Австрија, Bergheim bei Salzburg
Контактирајте го продавачот
12.920 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 4.7 м
Година 2006 Километража Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
49.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2017 Километража 1630 м/ч Сила
Австрија, Eberschwang
Контактирајте го продавачот
12.920 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.7 м
Година 2006 Километража Сила
Австрија, At-4774 Sankt Marienkirchen Bei Schärding
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Sankt Georgen am Walde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Австрија, Sankt Georgen am Walde
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 95 огласа
Прикажи