Филтри -

Виљушкари - Азербејџан

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Виљушкари - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови телескопски натоварувач JCB 530-110 нови телескопски натоварувач JCB 530-110
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 11 м Должина на вилушка 1.15 м Брзина 30 км/ч
Година 06/2023 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
80.000 US$ EUR ≈ 74.230 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1992 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
69.000 US$ EUR ≈ 64.030 €
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 1980 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.130 €
Дизел вилушкар
Година 2012 Километража 8731 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
54.000 US$ EUR ≈ 50.110 €
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 12350 м/ч Сила
Азербејџан, Baku
нови телескопски натоварувач Dieci ICARUS 55.17
1
Контактирајте го продавачот
114.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 5500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 2023 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.530 €
Товарач на контејнери
Носивост 12000 кг
Година 2018 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.480 €
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3600 м Должина на вилушка 1150 м Ширина на вилушки 1300 мм
Година 11/2022 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.410 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1220 м
Година 2022 Километража Сила
Азербејџан, Baku
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се