Филтри -

Виљушкари - Босна и Херцеговина

Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

73 огласа: Виљушкари - Босна и Херцеговина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Висина на подигање 15.4 м
Година 2002 Километража 2455 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг
Година Километража 6467 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг
Година 2011 Километража 7700 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2007 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2004 Километража 11525 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2016 Километража 4610 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 6174 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг
Година 1999 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 13500 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.75 м
Година 2003 Километража 5010 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
бензински виљушкар TCM FG25N2S
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 4154 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2003 Километража 5760 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 1200 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 1996 Километража 1719 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 73 огласа
Прикажи
Претплати се