Филтри -

Виљушкари - Бразил

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Виљушкари - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
дизел вилушкар Hyster H155FT
1
Контактирајте го продавачот
45.756,41 US$ EUR ≈ 41.790 €
Дизел вилушкар
Година 2014 Километража 24475 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
45.756,41 US$ EUR ≈ 41.790 €
Дизел вилушкар
Година 2014 Километража 11900 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
дизел вилушкар Yale GP050VX
1
Контактирајте го продавачот
22.391,44 US$ EUR ≈ 20.450 €
Дизел вилушкар
Година 2011 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
90.539,29 US$ EUR ≈ 82.690 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 17 м
Година 2020 Километража 3213 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
45.756,41 US$ EUR ≈ 41.790 €
Дизел вилушкар
Година 2013 Километража 14700 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
телескопски натоварувач JCB 540-170 телескопски натоварувач JCB 540-170
2
Контактирајте го продавачот
97.354,07 US$ EUR ≈ 88.920 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 17 м
Година 2014 Километража 1800 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се