Филтри -

Виљушкари од Бугарија

Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

48 огласа: Виљушкари од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
10.330 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1200 кг Висина на подигање 2.93 м
Година Километража Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
11.120 € Со вклучен ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3.5 м
Година Километража Сила
Бугарија
телескопски натоварувач Haulotte FH 14.3.5 за делови телескопски натоварувач Haulotte FH 14.3.5 за делови
2
Контактирајте го продавачот
5,62 € BGN 11 BGN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 14 м
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Бугарија, PERNIK
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Евро Euro 2 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 330 м
Година 06/1998 Километража 8974 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
60.333 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 6 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 2704 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 06/2013 Километража 4721 м/ч Сила
Бугарија, гр.Харманли
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2017 Километража 11250 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2014 Километража 9200 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2011 Километража 14430 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
34.770 € BGN 68.000 BGN
Товарач на контејнери
Година 1988 Километража 6200 м/ч Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
42.440 € BGN 83.000 BGN
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража Сила
Бугарија, Silistra
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Бензински виљушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 02/2012 Километража 4510 м/ч Сила
Бугарија, Kardzhali
Контактирајте го продавачот
26.153 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 13.3 м
Година 10/2010 Километража 2076 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
43.589 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 20 м
Година 06/2006 Километража 9000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4700 м
Година 2014 Километража 7500 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
26.600 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 8000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 16000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
12.700 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2015 Километража 18059 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 2000 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 2300 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
93.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 860 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 7.75 м Брзина 26 км/ч
Година 2003 Километража 9496 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
40.513 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Висина на подигање 21 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 36 км/ч
Година 2005 Километража 15288 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
31.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.9 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 7250 м/ч Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
5.897 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 5.4 м
Година 05/2010 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6.3 м
Година 10/2009 Километража Сила
Бугарија, Sofia
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 48 огласа
Прикажи
Претплати се