Филтри -

Виљушкари од Чешка Република

Резултати од пребарување: 434 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

434 огласа: Виљушкари од Чешка Република

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2015 Километража 9709 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2018 Километража 5721 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4625 м
Година 2017 Километража 8448 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1750 кг Слободен од 1900 мм Висина на подигање 5.4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 04/2002 Километража 4150 м/ч Сила
Чехија, ŽELEZNÝ BROD
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3175 м
Година 2017 Километража 1426 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража 4607 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4625 м
Година 2019 Километража 1760 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3855 м
Година 2008 Километража 1131 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м
Година 2017 Километража 5337 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4465 м
Година 2012 Километража 5320 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 13190 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 1.77 м
Година 2001 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
18.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 10746 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.43 м
Година 2014 Километража 6075 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.85 м
Година 2013 Километража 6446 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2005 Километража 9385 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2016 Километража 8499 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4405 м
Година 2006 Километража 12412 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.4 м
Година 2017 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
10.400 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4005 м
Година 2011 Километража 13098 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
аукција 6.666 € CZK 169.000 CZK
Телескопски натоварувач
Година 01/2001 Километража 1580 м/ч Сила
Чехија, Brno 27
Контактирајте го продавачот
7.600 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2016 Километража 9378 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2018 Километража 11846 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
12.400 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година 2014 Километража 3702 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Контактирајте го продавачот
11.200 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2018 Километража 5617 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 434 огласа
Прикажи
Претплати се