Филтри -

Виљушкари - Чиле

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Виљушкари - Чиле

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.930 € CLP 19.000.000 CLP
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13000 м
Година 2013 Километража 8000 м/ч Сила
Чиле, La Serena
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се