Филтри -

Виљушкари од Естонија

Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

86 огласа: Виљушкари од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 15644 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998 Километража 12894 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 8178 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 8400 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 7817 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м
Година 2013 Километража 10000 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
количка за комисионирање Jungheinrich ECE 310
1
Контактирајте го продавачот
1.500 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 0.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 3450 м/ч Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2007 Километража 13956 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Естонија, Peetri
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 11/2022 Километража 3 м/ч Сила
Естонија, Peetri
нови дизел вилушкар GOODSENSE FD 38 нови дизел вилушкар GOODSENSE FD 38 нови дизел вилушкар GOODSENSE FD 38
3
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.07 м Ширина на вилушки 125 мм Брзина 20 км/ч
Година 09/2023 Километража 1 м/ч Сила
Естонија, Peetri
Контактирајте го продавачот
23.200 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.07 м
Година 2023 Километража Сила
Естонија, Peetri
Контактирајте го продавачот
12.000 € Со вклучен ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража 9380 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2008 Километража Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
11.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2006 Километража 3770 м/ч Сила
Естонија, Tartumaa
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Висина на подигање 4.5 м
Година 2007 Километража 5313 м/ч Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг
Година 1996 Километража Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
57.680 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3542 м/ч Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Висина на подигање 3.3 м
Година 2017 Километража 3663 м/ч Сила
Естонија, Maardu
дизел вилушкар Heli CPQD 30 дизел вилушкар Heli CPQD 30 дизел вилушкар Heli CPQD 30
3
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3300 м
Година 2006 Километража 6300 м/ч Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
12.780 €
Регален вилушкар
Висина на подигање 8.3 м
Година 2015 Километража 5333 м/ч Сила
Естонија, Maardu
Контактирајте го продавачот
36.990 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 4 м
Година 2013 Километража 2878 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
34.900 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6.89 м
Година 2017 Километража 4237 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
40.000 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7.2 м
Година 2016 Километража 5363 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Дизел вилушкар
Висина на подигање 5 м
Година 2015 Километража 14441 м/ч Сила
Естонија, Rummu
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 86 огласа
Прикажи
Претплати се