Филтри -

Виљушкари од Финска

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Виљушкари од Финска

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3300 м
Година 2013 Километража Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
21.600 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4000 м
Година 2012 Километража Сила
Финска, ORAVAINEN
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
аукција 7.700 €
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2018 Километража 4163 м/ч Сила
Финска
аукција 50.200 €
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 800 кг Брзина 40 км/ч Висина на подигање 17.7 м
Година 2022 Километража Сила
Финска
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Висина на подигање 5 м
Година 1996 Километража 40500 м/ч Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
98.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 5860 м/ч Сила
Финска, Iisalmi
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 1984 Километража Сила
Финска, Nastola
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 365 м/ч Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Брзина 35 км/ч Висина на подигање 17 м
Година 2003 Километража 11169 м/ч Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 16 м
Година 2005 Километража 10800 м/ч Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2008 Километража 5300 м/ч Сила
Финска, Lempäälä
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Висина на подигање 16 м
Година 2006 Километража 11000 м/ч Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
38.400 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
28.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 16 м
Година 2005 Километража Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 6.54 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 1660 м/ч Сила
Финска, Nurmijärvi
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2010 Километража 312 м/ч Сила
Финска, Sastamala
Контактирајте го продавачот
82.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 17.5 м
Година 2017 Километража 2670 м/ч Сила
Финска, Simo
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 17.4 м
Година 2013 Километража 3993 м/ч Сила
Финска, Rauma
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 17.18 м
Година 2002 Километража 7242 м/ч Сила
Финска, Rauma
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг
Година 2009 Километража 12370 м/ч Сила
Финска, Rauma
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 5.205 м
Година 2018 Километража 6530 м/ч Сила
Финска, Oulu
Контактирајте го продавачот
7.600 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2002 Километража 12227 м/ч Сила
Финска, Rauma
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 25 м
Година 2010 Километража 12352 м/ч Сила
Финска, Virrat
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Година 1979 Километража Сила
Финска, Joutsa
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 2400 мм
Година 2019 Километража 1350 м/ч Сила
Финска, Kangasala
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи