Филтри -

Виљушкари од Германија

Резултати од пребарување: 4621 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

4621 огласа: Виљушкари од Германија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
96.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.16 м
Година 2018 Километража 803 м/ч Сила
Германија, Chemnitz
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Гориво електричен/дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.23 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 246 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
69.000 €
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 4 м
Година Километража 1681 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
94.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 466 м/ч Сила
Германија, Bad Lauterberg / Barbis
Контактирајте го продавачот
40.915 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Nürtingen
Контактирајте го продавачот
53.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.57 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2021 Километража 265 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
14.950 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.15 м
Година 2015 Километража 4034 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 8763 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
1.700 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 800 кг Гориво електро Висина на подигање 1.82 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 2676 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Контактирајте го продавачот
62.950 €
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 1973 м/ч Сила
Германија, Bockel - Gyhum
Контактирајте го продавачот
89.800 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 20.8 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража 2625 м/ч Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
вилушкар на гас UniCarriers U1D2A20LQ вилушкар на гас UniCarriers U1D2A20LQ вилушкар на гас UniCarriers U1D2A20LQ
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2015 Километража 3552 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
страничен вилушкар Baumann EVU30-28/08(06)33 страничен вилушкар Baumann EVU30-28/08(06)33
2
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.86 м Должина на вилушка 0.6 м
Година Километража 652 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Тип на јарбол стандард Висина на подигање 10 м
Година Километража 1280 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
регален вилушкар Jungheinrich ETV C16 регален вилушкар Jungheinrich ETV C16 регален вилушкар Jungheinrich ETV C16
3
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м
Година 2009 Километража 5023 м/ч Сила
Германија, Wermelskirchen
Контактирајте го продавачот
3.960 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.11 м
Година 2005 Километража 36734 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
12.480 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.34 м
Година 2017 Километража 4973 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
11.160 €
Електричен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.34 м
Година 2017 Километража 7931 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 10000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 18850 м
Година 2018 Километража 12104 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 12000 кг Евро Euro 3 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 250 мм
Година 2012 Километража 10490 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.51 м
Година 2022 Километража 3213 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
7.426 €
Телескопски натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4621 огласа
Прикажи