Филтри -

Виљушкари од Италија

Резултати од пребарување: 595 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

595 огласа: Виљушкари од Италија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2001 Километража 4390 м/ч Сила
Италија, Cuneo
електричен вилушкар Linde E50HL-01/600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
електричен вилушкар Linde E50HL-01/600
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.2 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година 1980 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Страничен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2017 Километража 5260 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година 1997 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
електричен вилушкар Linde E16PH-02
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.52 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
електричен вилушкар Linde E16PH-02
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.52 м
Година 2019 Километража Сила
Италија, Montebello Vicentino (VI)
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Центар на оптеретување 500 мм Должина на вилушка 1200 м
Година 2007 Километража 11651 м/ч Сила
Италија, CAMPOGALLIANO MO
Контактирајте го продавачот
15.800 €
Телескопски натоварувач
Година 1994 Километража 5500 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2015 Километража 2135 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 6136 м/ч Сила
Италија, Rome
електричен вилушкар Linde E18 електричен вилушкар Linde E18 електричен вилушкар Linde E18
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2016 Километража Сила
Италија, Suzzara (MN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1989 Километража Сила
Италија, Lavagna (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.2 м
Година 1996 Километража 8017 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.65 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 5878 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м
Година 2017 Километража 4194 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3400 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3385 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 7610 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.15 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 2200 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 3978 м/ч Сила
Италија, Beinette
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.45 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2012 Километража 5300 м/ч Сила
Италија, Beinette
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 595 огласа
Прикажи