Филтри -

Виљушкари - Казахстан

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

9 огласа: Виљушкари - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
100 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
100 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4700 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 €
Вилушкар на гас
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
100 US$ EUR ≈ 93,29 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4500 м Должина на вилушка 1200 м Ширина на вилушки 550 мм
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
65.000 US$ EUR ≈ 60.640 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
13.500 US$ EUR ≈ 12.590 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Тип на јарбол стандард Слободен од 150 мм Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 1070 м
Година 10/2023 Километража Сила
Казахстан, Almaty
ротирачки телескопски натоварувач Manitou
1
Контактирајте го продавачот
90,72 € KZT 44.860 KZT
Ротирачки телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Казахстан, Atyrau
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи