Филтри -

Виљушкари - Киргистан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Виљушкари - Киргистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
128.000 US$ EUR ≈ 118.800 €
Теренски вилушкар
Носивост 4000 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 04/2023 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.270 €
Дизел вилушкар
Носивост 3 кг Висина на подигање 3 м
Година 2022 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Контактирајте го продавачот
175.000 US$ EUR ≈ 162.400 €
Телескопски натоварувач
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 14 м
Година 2022 Километража Сила
Киргистан, Bishkek
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се