Филтри -

Виљушкари од Летонија

Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

50 огласа: Виљушкари од Летонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4990 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м Должина на вилушка 2.3 м
Година 2022 Километража 129 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 17 м
Година 2005 Километража 8665 м/ч Сила
Латвија, Riga
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 4990 кг Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 2.3 м
Година 2022 Километража 129 м/ч Сила
Латвија, Klives
Контактирајте го продавачот
8.850 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2011 Километража 581 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 4259 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.750 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4950 м Должина на вилушка 1000 м
Година 1999 Километража 8952 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.7 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2008 Километража 3700 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.65 м
Година 2008 Километража 2298 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
12.200 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.2 м
Година 2008 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.85 м
Година 1995 Километража 7876 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.05 м
Година 2021 Километража 1 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2015 Километража 13157 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2008 Километража 3419 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2600 кг Висина на подигање 3.6 м
Година 2017 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
4.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2009 Километража 4414 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 50 мм Брзина 18 км/ч
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 5 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4710 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 50 мм
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
10.450 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3700 м
Година 2015 Километража 11132 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
14.400 €
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 2.75 м Должина на вилушка 1.7 м
Година 2015 Километража 15127 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
5.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4900 м Должина на вилушка 1100 м
Година 2007 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.500 €
Вилушкар на гас
Носивост 1750 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1 м
Година 2010 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 7422 м/ч Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
9.450 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.95 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2015 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2017 Километража 8458 м/ч Сила
Латвија, Riga
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 50 огласа
Прикажи
Претплати се