Филтри -

Виљушкари од Литванија

Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

162 огласа: Виљушкари од Литванија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 3192 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2007 Километража 2920 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.850 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2013 Километража 7563 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5150 м
Година 2010 Километража Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.47 м
Година 2014 Километража 6110 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм Брзина 30 км/ч
Година 07/2009 Километража Сила
Литванија, Batakiai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 2500 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг
Година 2019 Километража 700 м/ч Сила
Литванија, Salininkai, Vilnius Lietuva
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 8134 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
9.350 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м
Година 2009 Километража 3416 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2016 Километража 8835 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг Висина на подигање 4 м Брзина 25 км/ч
Година 2000 Километража 2776 м/ч Сила
Литванија, Meldikviršiai
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 363 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 6.600 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2006 Километража 8014 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
аукција 2.100 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг
Година 2007 Километража 18836 м/ч Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 1992 Километража 849 м/ч Сила
Литванија, Marijampolės sav.
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2011 Километража 2086 м/ч Сила
Литванија, Kazlų Rūdos
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2006 Километража 18000 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2022 Километража 280 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
4.950 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол дуплекс со слободен од Висина на подигање 3 м
Година 2006 Километража 10372 м/ч Сила
Литванија, Putiniškės
Контактирајте го продавачот
аукција 28.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 8 м
Година 2013 Километража 6391 м/ч Сила
Литванија, Kelmė
Контактирајте го продавачот
аукција 12.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6 м
Година 2001 Километража 8265 м/ч Сила
Литванија, Lazdijai
Контактирајте го продавачот
аукција 13.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6 м
Година 2007 Километража 11166 м/ч Сила
Литванија, Raseiniai
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 2870 м/ч Сила
Литванија, Kaunas
JSC "Nova rent"
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција 16.200 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6 м
Година 2006 Километража 6818 м/ч Сила
Литванија, Varėna
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 162 огласа
Прикажи
Претплати се