Филтри -

Виљушкари од Норвешка

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

47 огласа: Виљушкари од Норвешка

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
аукција 8.460 € NOK 99.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2022 Километража 171 м/ч Сила
Норвешка, Ågotnes
Контактирајте го продавачот
12.730 € NOK 149.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2002 Километража 4892 м/ч Сила
Норвешка
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
34.100 € NOK 399.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 4.67 м
Година 2012 Километража 1021 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Дизел вилушкар
Гориво дизел Висина на подигање 4.715 м
Година 2010 Километража 6100 м/ч Сила
Норвешка, Andebu
Контактирајте го продавачот
аукција 854,50 € NOK 10.000 NOK
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3 м
Година 2008 Километража 822 м/ч Сила
Норвешка, Fredrikstad
Контактирајте го продавачот
аукција 85,45 € NOK 1.000 NOK
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Висина на подигање 8.45 м
Година 2014 Километража 965 м/ч Сила
Норвешка, Fredrikstad
вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 gaffeltruck вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 gaffeltruck вилушкар на три тркала Toyota 8FBET15 gaffeltruck
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5 м
Година 2010 Километража 7380 м/ч Сила
Норвешка, Overhalla
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 9050 м/ч Сила
Норвешка, Rubbestadneset
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Електричен вилушкар
Носивост 1530 кг Висина на подигање 4.63 м
Година 2018 Километража 1564 м/ч Сила
Норвешка, Larvik
Контактирајте го продавачот
5.982 € NOK 70.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1997 Километража 3530 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција 1.965 € NOK 23.000 NOK
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Норвешка, Mysen
дизел вилушкар Toyota Tornero 02-8FDF18 дизел вилушкар Toyota Tornero 02-8FDF18 дизел вилушкар Toyota Tornero 02-8FDF18
3
Контактирајте го продавачот
2.478 € NOK 29.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.1 м
Година 2012 Километража Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
3.333 € NOK 39.000 NOK
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 18 м
Година 2019 Километража 2010 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција 2.734 € NOK 32.000 NOK
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2012 Километража 1300 м/ч Сила
Норвешка, Nes
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, Sørum
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вилушкар на три тркала
Година 1976 Километража Сила
Норвешка, Nesttun
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Година Километража 3502 м/ч Сила
Норвешка, Aust-Agder
Контактирајте го продавачот
93.060 € NOK 1.089.000 NOK
Телескопски натоварувач
Година 2023 Километража 70 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 12300 кг
Година 2005 Километража Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Товарач на контејнери
Носивост 15000 кг Гориво дизел Висина на подигање 5 м
Година 2008 Километража 29675 м/ч Сила
Норвешка, Sunndalsøra
Контактирајте го продавачот
93.060 € NOK 1.089.000 NOK
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Гориво електро Висина на подигање 6 м
Година 2023 Километража 1395 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
54.600 € NOK 639.000 NOK
Тежок вилушкар
Носивост 10000 кг
Година 2013 Километража 6600 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Количка за комисионирање
Носивост 2100 кг
Година 2008 Километража 1253 м/ч Сила
Норвешка, Kristiansund N
Контактирајте го продавачот
48.620 € NOK 569.000 NOK
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2021 Километража 685 м/ч Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
6.751 € NOK 79.000 NOK
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг
Година 1999 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
7 години на Forkliftonline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи