Филтри -

Виљушкари од Полска

Резултати од пребарување: 1054 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

1054 огласа: Виљушкари од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
33.930 € PLN 147.500 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2013 Километража Сила
Полска, Cekcyn
Контактирајте го продавачот
2.047 € PLN 8.900 PLN
Страничен вилушкар
Носивост 5000 кг
Година Километража Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2015 Километража 14745 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 12057 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 8428 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2018 Километража 12308 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1300 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2019 Километража 11464 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
Контактирајте го продавачот
51.070 € PLN 222.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4 Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Брзина 29 км/ч
Година 2018 Километража 3122 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
49.920 € PLN 217.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 14 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 29 км/ч
Година 2017 Километража 4820 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
73.380 € PLN 319.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 5 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 29 км/ч
Година 2023 Километража 100 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
54.980 € PLN 239.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 9.5 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 29 км/ч
Година 2019 Километража 2378 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
64.180 € PLN 279.000 PLN
Телескопски натоварувач
Евро Euro 4 Тип на јарбол стандард Висина на подигање 6 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2022 Километража 944 м/ч Сила
Полска, Bobrowo
Контактирајте го продавачот
84.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Висина на подигање 21 м Брзина 20 км/ч
Година 2008 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 21 м
Година 2010 Километража Сила
Полска, Mikołów
Контактирајте го продавачот
149.300 € PLN 649.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 3150 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
34.480 € PLN 149.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Висина на подигање 13.6 м
Година 2012 Километража 3487 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
50.150 € PLN 218.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2023 Километража 10 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
35.630 € PLN 154.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3600 кг Висина на подигање 14 м
Година 2013 Километража 2552 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
34.480 € PLN 149.900 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13 м
Година 2012 Километража 3252 м/ч Сила
Полска, Paniówki
Контактирајте го продавачот
102.300 € PLN 444.800 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 6300 м/ч Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
37.950 € PLN 165.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 5400 м/ч Сила
Полска, Wrzesnia
Контактирајте го продавачот
50.930 € PLN 221.400 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 2870 м/ч Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
30.360 € PLN 132.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12 м
Година 2012 Километража 3000 м/ч Сила
Полска, Ostrzeszów
Контактирајте го продавачот
39.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2019 Километража 6051 м/ч Сила
Полска, Kuźnica Zbąska
Контактирајте го продавачот
172.500 € PLN 750.000 PLN
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 2677 м/ч Сила
Полска, Międzyzdroje
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1054 огласа
Прикажи
Претплати се