Филтри -

Виљушкари од Португалија

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

78 огласа: Виљушкари од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Дизел вилушкар
Година 1991 Километража 9991 м/ч Сила
Португалија, Ervas Tenras
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2015 Километража 5796 м/ч Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
нови телескопски натоварувач JCB 540-170 нови телескопски натоварувач JCB 540-170 нови телескопски натоварувач JCB 540-170
3
Контактирајте го продавачот
1.850 €
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 2022 Километража 309 м/ч Сила
Португалија, Anadia
електричен вилушкар EMPILHADOR ELECTRICO  PFL25 EVO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
електричен вилушкар EMPILHADOR PFL20 EVO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 6900 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 14 м
Година 2018 Километража 5500 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12 м
Година 2008 Километража 4700 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 3200 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6 м
Година 2012 Километража 4500 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 14 м
Година 2017 Километража 1900 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 10000 кг Должина на вилушка 1.25 м Ширина на вилушки 2300 мм
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на плин/бензин
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.06 м
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
аукција 3.050 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4000 кг Висина на подигање 40 м
Година 2005 Километража 7690 м/ч Сила
Португалија, 8400-607 Lagoa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг
Година Километража Сила
Португалија, Marinha Grande
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Дизел вилушкар
Година 1993 Километража Сила
Португалија, Ramalhal
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 3600 м/ч Сила
Португалија, Mafra
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 5035 м/ч Сила
Португалија, Mafra
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Дизел вилушкар
Година 1989 Километража Сила
Португалија, Mozelos SMF
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 5679 м/ч Сила
Португалија, Anadia
дизел вилушкар Manitou  2T Empilhador
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година 1990 Километража Сила
Португалија, PÓVOA DE SANTARÉM
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се