Филтри -

Виљушкари од Романија

Резултати од пребарување: 395 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

395 огласа: Виљушкари од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 5.3 м
Година 2018 Километража 3445 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
13.300 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2018 Километража 5946 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 3.3 м
Година 2020 Километража 2630 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3 м
Година 2016 Километража 10222 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
нови зглобен вилушкар Jungheinrich EFX 413
1
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Зглобен вилушкар
Носивост 1250 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 754 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.4 м
Година 2018 Километража 6789 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
13.200 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2018 Километража 5426 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.7 м
Година 2015 Километража 10738 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.64 м
Година 2017 Километража 5950 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.8 м
Година 2019 Километража 4409 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 2017 Километража 7151 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4 м
Година 2017 Километража 4701 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2015 Километража 4113 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Брзина 16 км/ч Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 6753 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 3.5 м
Година 2018 Километража 1179 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража 7141 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Висина на подигање 4.7 м
Година 2015 Километража 6249 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.64 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража 5995 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.64 м
Година 2017 Километража 7512 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
телескопски натоварувач Manitou MT 733 телескопски натоварувач Manitou MT 733
2
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 24.7 км/ч Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 6.9 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 1894 м/ч Сила
Романија, Ciorogarla
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.2 м
Година 2006 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3.3 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1150 м
Година 2003 Километража Сила
Романија, TIMIS
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година Километража 7477 м/ч Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Гориво дизел
Година 2017 Километража 8935 м/ч Сила
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 395 огласа
Прикажи