Филтри -

Виљушкари од Шпанија

Резултати од пребарување: 548 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

548 огласа: Виљушкари од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 10/2009 Километража 3165 м/ч Сила
Шпанија, San Clemente (Cuenca)
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2012 Километража 8071 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 1000 кг Висина на подигање 0.69 м
Година 2021 Километража 1188 м/ч Сила
Шпанија, Villadolid
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 4330 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.15 м
Година 2020 Километража 107 м/ч Сила
Шпанија, Albacete
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Количка за комисионирање
Носивост 2500 кг
Година 2021 Километража 2 м/ч Сила
Шпанија, Villadolid
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.49 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Слободен од 145 мм Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 4900 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 4800 м/ч Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м
Година 2005 Километража 17682 м/ч Сила
Шпанија, Beniparrell
теренски вилушкар Agria TM-15.16
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
24.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.29 м
Година 2016 Километража 5608 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2013 Километража 8905 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.9 м
Година 2019 Километража 1998 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2013 Километража 22845 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.34 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 80 мм
Година 2013 Километража Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
24.850 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.11 м
Година 2008 Километража 5478 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
12.350 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4.9 м
Година 2013 Километража 11889 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
Контактирајте го продавачот
14.050 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.35 м
Година 2014 Километража 8478 м/ч Сила
Шпанија, Vizcaya
вилушкар на гас Jungheinrich TFG 320s 400 ZT вилушкар на гас Jungheinrich TFG 320s 400 ZT вилушкар на гас Jungheinrich TFG 320s 400 ZT
3
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2018 Километража 4498 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2017 Километража 13904 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 4140 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
11.600 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.62 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2018 Километража 3008 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.15 м
Година 2014 Километража 15244 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.600 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м
Година 2017 Километража 8726 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2016 Километража 7744 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 548 огласа
Прикажи