Филтри -

Виљушкари од Словачка

Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

83 огласа: Виљушкари од Словачка

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 7000 м/ч Сила
Словачка, Rakovec nad Ondavou
дизел вилушкар Linde H 16D дизел вилушкар Linde H 16D дизел вилушкар Linde H 16D
3
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 80 мм
Година 1993 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 1500 мм
Година 2010 Километража 6455 м/ч Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.79 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 04/2007 Километража 17950 м/ч Сила
Словачка, Bratislava
регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 регален вилушкар Jungheinrich ETV 216 регален вилушкар Jungheinrich ETV 216
3
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм Слободен од 1500 мм
Година 2010 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2007 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2001 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.1 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 1500 мм
Година 07/2010 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.2 м Слободен од 1500 мм
Година 2004 Километража Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1 м
Година 2007 Километража 8134 м/ч Сила
Словачка, Bratislava
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2008 Километража 11181 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2016 Километража 3490 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2002 Километража 7500 м/ч Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
23.700 €
Телескопски натоварувач
Година 1999 Километража 4030 м/ч Сила
Словачка, Trstin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2004 Километража 5073 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 3906 км Сила
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2017 Километража 2544 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1750 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2009 Километража 12586 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 7970 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 4350 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 3650 м/ч Сила
Словачка, Bernolákovo
вилушкар на гас Nissan P1D1A15LQ вилушкар на гас Nissan P1D1A15LQ вилушкар на гас Nissan P1D1A15LQ
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2012 Километража 11154 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1995 Километража 3045 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2013 Километража 8353 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Контактирајте го продавачот
6.750 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2011 Километража 7569 м/ч Сила
Словачка, Zilina
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 83 огласа
Прикажи
Претплати се