Филтри -

Виљушкари од Словенија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Виљушкари од Словенија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Слободен од 1600 мм Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.1 м
Година 2007 Километража 11315 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.05 м Должина на вилушка 1 м
Година 2012 Километража 1150 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол стандард Слободен од 150 мм Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 2.5 м
Година 11/2021 Километража 390 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Должина на вилушка 1.2 м
Година 2021 Километража 4715 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 9.98 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3515 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 6000 кг Висина на подигање 4.9 м
Година 1991 Километража 5297 м/ч Сила
Словенија, Bizeljsko
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016 Километража 3130 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Товарач на контејнери
Тип на јарбол стандард
Година 2001 Километража 20000 м/ч Сила
Словенија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4300 кг Висина на подигање 7.5 м
Година 2020 Километража 4330 м/ч Сила
Словенија, Ajdovščina
Контактирајте го продавачот
36.999 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 215 кг Висина на подигање 26 м
Година 2010 Километража 821 м/ч Сила
Словенија, Bizeljsko
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се