Филтри -

Виљушкари од Србија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

15 огласа: Виљушкари од Србија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 13 м
Година 2008 Километража 4072 м/ч Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2007 Километража 1135 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2020 Километража 406 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.05 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2006 Километража 696 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Висина на подигање 4.7 м
Година 2015 Километража 486 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража 5251 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 17 м
Година 2020 Километража 434 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м Должина на вилушка 120 м Ширина на вилушки 10 мм
Година 2015 Километража 2464 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 16500 м/ч Сила
Србија, Popovac
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
64.000 € Без ДДВ
Ротирачки телескопски натоварувач
Тип на јарбол телескопски
Година 2007 Километража 3085 м/ч Сила
Србија, Beograd,Zemun
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Висина на подигање 5 м
Година 2018 Километража 8528 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг Висина на подигање 5 м
Година 2018 Километража 9022 м/ч Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 1986 Километража Сила
Србија, Belgrade
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 1998 Километража 9415 м/ч Сила
Србија, Belgrade
дизел вилушкар Caterpillar GP18K дизел вилушкар Caterpillar GP18K
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2000 Километража 2557 м/ч Сила
Србија, Belgrade
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се