Филтри -

Виљушкари од Турција

Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

40 огласа: Виљушкари од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
750 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
нови вилушкар на три тркала EP Equipment  EFS151
1
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
750 €
Електричен вилушкар
Година 2023 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
495.000 €
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2009 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Година 2020 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови дизел вилушкар Heli нови дизел вилушкар Heli
2
Контактирајте го продавачот
18.500 US$ EUR ≈ 17.170 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
21.900 US$ EUR ≈ 20.320 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2023 Километража Сила
Турција
нови дизел вилушкар Heli CPCD 35
1
Контактирајте го продавачот
20.000 US$ EUR ≈ 18.560 €
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 06/2021 Километража Сила
Турција, İstanbul
нови електричен вилушкар ENERGY LIFT
1
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.3 м
Година 2023 Километража Сила
Турција
нови електричен вилушкар ENERGY LIFT нови електричен вилушкар ENERGY LIFT нови електричен вилушкар ENERGY LIFT
3
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4500 м
Година 2023 Километража Сила
Турција
нови дизел вилушкар Özarma Ambalaj ARM-701 NC Sürücülü Forklift
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Турција, İzmir
нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција, Karatay – KONYA
нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција, Karatay – KONYA
нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција, Karatay – KONYA
нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м Брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција, Karatay – KONYA
нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција, Karatay – KONYA
нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION нови електричен вилушкар DOLPHIN DOLPHIN LI-ION
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Брзина 15 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Турција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 40 огласа
Прикажи
Претплати се