Филтри -

Виљушкари од Украина

Резултати од пребарување: 538 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

538 огласа: Виљушкари од Украина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.900 US$ EUR ≈ 55.580 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 2319 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
99.060 € UAH 3.968.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг
Година 2018 Километража 1370 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 04/2010 Километража 4500 м/ч Сила
Украина, м.Луцьк
Контактирајте го продавачот
48.500 US$ EUR ≈ 45.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3400 кг Евро Euro 3
Година 2016 Километража 3600 м/ч Сила
Украина, м.Луцьк
Контактирајте го продавачот
52.500 US$ EUR ≈ 48.710 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 3 Висина на подигање 14 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража Сила
Украина, м.Луцьк
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Висина на подигање 15 м
Година 2023 Километража 1 м/ч Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
51.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3.3 кг Евро Euro 2 Висина на подигање 10.5 м Брзина 25 км/ч
Година 2012 Километража 4700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1200 м Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
51.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 20 км/ч
Година 2013 Километража 3700 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
36.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол телескопски Висина на подигање 10 м Брзина 25 км/ч
Година 2005 Километража 6667 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9 м
Година 2005 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, м. Кам'янець-Подільський
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2009 Километража 7000 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 6800 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 1800 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
50.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2016 Километража 3400 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 2700 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2017 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
телескопски натоварувач JCB 540-140 телескопски натоварувач JCB 540-140 телескопски натоварувач JCB 540-140
3
Контактирајте го продавачот
65.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 1000 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
55.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 5500 м/ч Сила
Украина, м.Рівне
Контактирајте го продавачот
49.999 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 2 Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.5 м Должина на вилушка 1.1 м Брзина 35 км/ч
Година 10/2009 Километража 6104 м/ч Сила
Украина, Кировоград
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2023 Километража Сила
Украина, Volochys'k
Контактирајте го продавачот
75.260 € UAH 3.014.000 UAH
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг Висина на подигање 10.5 м Брзина 33 км/ч
Година 2021 Километража 1667 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 538 огласа
Прикажи
Претплати се