Филтри -

Виљушкари од Унгарија

Резултати од пребарување: 217 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

217 огласа: Виљушкари од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
8.600 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2008 Километража 5512 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 507 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 9.5 м
Година 2022 Километража 365 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 13.8 м
Година 2021 Километража 2025 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
41.370 € HUF 15.800.000 HUF
Телескопски натоварувач
Година 2003 Километража 4703 м/ч Сила
Унгарија, Kiskunfélegyháza
Контактирајте го продавачот
12.365 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 14253 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
7.355 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 6431 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2020 Километража 438 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
109.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 7 м
Година 2023 Километража 8 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Висина на подигање 19.2 м
Година 2018 Километража 1909 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 4500 кг Висина на подигање 4.1 м
Година 2012 Километража 7027 м/ч Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
21.850 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2400 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2020 Километража 80 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
78.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2021 Километража 217 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Висина на подигање 6.1 м
Година 2014 Километража 4507 м/ч Сила
Унгарија, Csengele
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2016 Километража 12129 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
26.330 € Без ДДВ
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 933 м/ч Сила
Унгарија, Dunaújváros
Контактирајте го продавачот
29.350 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2010 Километража 10935 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
8.635 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010 Километража 13749 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на гас FIAT OM BI 15C  V-3118 вилушкар на гас FIAT OM BI 15C  V-3118 вилушкар на гас FIAT OM BI 15C  V-3118
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
вилушкар на три тркала TAILIFT FBT18ZET  V-3362 вилушкар на три тркала TAILIFT FBT18ZET  V-3362 вилушкар на три тркала TAILIFT FBT18ZET  V-3362
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Висина на подигање 3.3 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.29 м
Година Километража Сила
Унгарија, Vecsés
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 217 огласа
Прикажи
Претплати се