Филтри -

Виљушкари - Узбекистан

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

22 огласа: Виљушкари - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.500 US$ EUR ≈ 8.677 €
Теренски вилушкар
Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови дизел вилушкар Heli CPCD20 нови дизел вилушкар Heli CPCD20
2
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.960 €
Дизел вилушкар
Евро Euro 5 Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.22 м
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Тоshkent
дизел вилушкар Heli  CPC15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
тежок вилушкар Heli CPCD200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тежок вилушкар
Носивост 20000 кг Висина на подигање 5.99 м Должина на вилушка 2.44 м
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
регален вилушкар Heli CQD16
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Регален вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPD15
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPD25
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD20
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPCD70
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli   CPD10
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
теренски вилушкар Heli CPC50-WX5
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар HC CPCD60
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
електричен вилушкар Heli CPD35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар HC CPCD50
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
дизел вилушкар Heli CPC30
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Дизел вилушкар
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се