Филтри -

Зглобни вилушкари

Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

148 огласа: Зглобни вилушкари

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
нови зглобен вилушкар Jungheinrich EFX 413
1
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 1250 кг Висина на подигање 7 м
Година 2019 Километража 754 м/ч Сила
Романија, Ploiesti West Park (PWP)
Контактирајте го продавачот
13.020 € GBP 10.970 GBP
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.33 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2009 Километража 1812 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.800 US$ EUR ≈ 9.917 €
Носивост 7000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.218 м Должина на вилушка 1.22 м Ширина на вилушки 328 мм
Година 2020 Километража 1397 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 2.65 м
Година 2008 Километража 1195 м/ч Сила
Белгија, Lier
RB Trading International
6 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2018 Километража 12 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Носивост 1000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 3998 м/ч Сила
Германија, Stuhr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Слободен од 1850 мм Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2017 Километража Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
15.690 € GBP 13.220 GBP
Носивост 1700 кг Висина на подигање 5.01 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2018 Километража 1305 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
14.360 € GBP 12.100 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7.8 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2013 Километража 5451 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
19.700 € GBP 16.600 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 6.65 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2017 Километража 4861 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Носивост 1000 кг Висина на подигање 7.34 м
Година 2013 Километража 3716 м/ч Сила
Данска, Middelfart
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Носивост 1150 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 3 м
Година 2017 Километража 8262 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 1.95 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2008 Километража 4008 м/ч Сила
Германија, Aidenbach
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2000 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Година 2004 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
9.800 US$ EUR ≈ 8.999 €
Година 2021 Километража 661 м/ч Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
22.370 € GBP 18.850 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 5.55 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 1150 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.080 €
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м
Година 2014 Километража 1564 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 4.92 м
Година 1994 Километража 2752 м/ч Сила
Германија, Cologne
Контактирајте го продавачот
38.050 € GBP 32.070 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7.65 м Ширина на вилушки 950 мм
Година 2019 Километража 3474 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
21.030 € GBP 17.720 GBP
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.75 м
Година 2017 Километража 7497 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
21.030 € GBP 17.720 GBP
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.75 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2019 Километража 12521 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
21.030 € GBP 17.720 GBP
Носивост 1500 кг Висина на подигање 4.75 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2019 Километража 10839 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.348 € GBP 5.350 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 9.5 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2006 Километража 2919 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
11.690 € GBP 9.850 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7.85 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2013 Километража 7669 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 148 огласа
Прикажи