Филтри -

Зглобни вилушкари Flexi

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

35 огласа: Зглобни вилушкари Flexi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.01 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2019 Километража 995 м/ч Сила
Литванија, Garliava, Kauno r
Контактирајте го продавачот
11.410 € GBP 9.850 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7.85 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2013 Километража 7669 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Маркетинг агенција за дилери на вилушкари и магацинска опрема
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.197 € GBP 5.350 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 9.5 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2006 Километража 2919 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
29.580 € GBP 25.540 GBP
Носивост 1700 кг Висина на подигање 7.7 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2014 Километража 380 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.710 € GBP 10.970 GBP
Носивост 1500 кг Висина на подигање 8.01 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 11543 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
7.819 € GBP 6.750 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 5.55 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2005 Километража 7284 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
11.660 € Без ДДВ
Носивост 1700 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м Центар на оптеретување 600 мм Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 2981 м/ч Сила
Унгарија, Nagytarcsa
зглобен вилушкар Flexi Narrow Aisle зглобен вилушкар Flexi Narrow Aisle зглобен вилушкар Flexi Narrow Aisle
3
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.52 м
Година 2005 Километража 775 м/ч Сила
Франција, Senlis
Контактирајте го продавачот
20.530 € GBP 17.720 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.61 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2016 Километража 7858 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
19.230 € GBP 16.600 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 9.5 м
Година 2015 Километража 7817 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
20.530 € GBP 17.720 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.61 м Ширина на вилушки 125 мм
Година 2016 Километража 11474 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
10.430 € GBP 9.000 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.25 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2004 Километража 3659 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.710 € GBP 10.970 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 10.02 м
Година 2005 Километража 450 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
18.580 € GBP 16.040 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.61 м
Година 2013 Километража 13458 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
12.710 € GBP 10.970 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 6.07 м Ширина на вилушки 300 мм
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
6.522 € GBP 5.630 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 5.55 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2001 Километража 7535 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
17.920 € GBP 15.470 GBP
Носивост 1500 кг Висина на подигање 8.01 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 11137 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
8.804 € GBP 7.600 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7.62 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2001 Километража Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
17.600 € GBP 15.190 GBP
Носивост 1500 кг Висина на подигање 6 м Ширина на вилушки 300 мм
Година 2011 Километража 5315 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
17.270 € GBP 14.910 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.61 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2014 Километража 14485 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
20.530 € GBP 17.720 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.61 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2016 Километража 9695 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
17.920 € GBP 15.470 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 7.62 м Должина на вилушка 1 м
Година 2010 Километража 3971 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
22.810 € GBP 19.690 GBP
Носивост 1000 кг Висина на подигање 5.55 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2017 Километража 2410 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
11.410 € GBP 9.850 GBP
Носивост 2000 кг Висина на подигање 8.61 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2005 Километража 3544 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Контактирајте го продавачот
17.920 € GBP 15.470 GBP
Носивост 1500 кг Висина на подигање 8.01 м Ширина на вилушки 100 мм
Година 2016 Километража 12931 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
Партнерска програма на Forkliftonline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се