Forkliftonline » A1-Truck GmbH
4.8
182 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
182

A1-Truck GmbH

Контакти
Во продажба: 349 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Paul Lammert
Paul Lammert
Јазици: германски, руски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 18:00
Саб. 09:00 - 13:00
+49 176 681... Прикажи +49 176 68191418
+49 4446 ... Прикажи +49 4446 96850
+49 4446 9... Прикажи +49 4446 968520
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 49456, Bakum, Hansawinkel 4
Локално време на дилерот: 10:53 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи A1-Truck GmbH
Филтер

349 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Преносен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2015 Километража 2082 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
33.800 € Без ДДВ
Терминал камион влекач
Носивост 8170 кг
Година 2012 Километража 15505 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
22.800 € Без ДДВ
Тежок вилушкар
Година 2004 Километража 6051 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
38.790 € Без ДДВ
Продавница на камион
Носивост 490 кг Евро Euro 6 Зафатнина 153.1 м³
Година 2017 Километража 57696 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Полуприколка ладилник
Носивост 27490 кг Зафатнина 87 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
31.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 11980 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 791064 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
35.800 € Без ДДВ
Камион влекач
Носивост 17040 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 532339 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 75 кг
Година 2013 Километража 124590 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Полуприколка платформа
Носивост 29700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
8.400 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Носивост 15190 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Полуприколка завеса
Носивост 33900 кг Зафатнина 91 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
13.800 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 32460 кг Зафатнина 101 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 285948 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 32431 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Полуприколка со церада
Носивост 32431 кг Зафатнина 92 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
14.890 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 5090 кг Евро Euro 6 Зафатнина 4 м³
Година 2014 Километража 113900 км Сила
Германија, Bakum