Forkliftonline » P.P.H.U. A2-BUD
4.7
6 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
6

P.P.H.U. A2-BUD

Контакти
Во продажба: 37 огласа
10 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Piotr Drobenka
Piotr Drobenka
Јазици: руски, полски
Пон. - Пет. 08:00 - 16:00
+48 606 85... Прикажи +48 606 856 439
Јазици: полски, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 16:00
+48 533 73... Прикажи +48 533 737 373
Адреса
Полска, Великополско војводство, 62-740, Tuliszków, Zaremby 22
Локално време на дилерот: 00:40 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи P.P.H.U. A2-BUD
Филтер

37 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
27.400 € PLN 119.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2014 Километража 14363 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
437,40 € PLN 1.900 PLN
Теренец
Година 2012 Километража Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
1.727 € PLN 7.500 PLN
Багер на тркала
Година 2014 Километража Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
87.260 € PLN 379.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 6925 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
75.520 € PLN 328.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2018 Километража 2016 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
35.230 € PLN 153.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 393054 км Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
35.230 € PLN 153.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 342654 км Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
35.230 € PLN 153.000 PLN
Камион влекач
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 351829 км Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
75.520 € PLN 328.000 PLN
Багер-натоварувач
Носивост 4378 кг
Година 2018 Километража 2016 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
27.400 € PLN 119.000 PLN
Фреза за асфалт
Година 2008 Километража Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
68.840 € PLN 299.000 PLN
Багер на тркала
Година 2014 Километража 7754 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
1.266 € PLN 5.500 PLN
Вжичување
Година 2016 Километража Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
75.520 € PLN 328.000 PLN
Багер-натоварувач
Носивост 4378 кг
Година 2018 Километража 3542 м/ч Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
4.351 € PLN 18.900 PLN
Асфалт павер гасеничар
Година 2012 Километража Сила
Полска, Gmina Tuliszków
Контактирајте го продавачот
20.490 € PLN 89.000 PLN
Машина за посипување чакал
Зафатнина 1.7 м³
Година 2016 Километража 186 км Сила
Полска, Gmina Tuliszków