Forkliftonline » AA HERKULES
5.0
174 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
174

AA HERKULES

Контакти
Во продажба: 50 огласа
3 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Specjalista ds. sprzedaży.
Specjalista ds. sprzedaży.
Јазици: полски
Пон. - Пет. 08:00 - 16:00
+48 739 29... Прикажи +48 739 298 385
Адреса
Полска, Шлезија, 40-389, Katowice, ul. Karola Woźniaka 18
Локално време на дилерот: 00:25 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи AA HERKULES
Филтер

50 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.960 € PLN 199.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2015 Километража 5159 м/ч Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
33.260 € PLN 144.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2015 Километража 6606 м/ч Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
39.030 € PLN 169.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 3402 м/ч Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
36.720 € PLN 159.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 6631 м/ч Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
6.443 € PLN 27.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 454 кг
Година 2004 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
6.674 € PLN 28.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 454 кг
Година 2007 Километража 9 м/ч Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
1.617 € PLN 7.000 PLN
Утоварна лопата
Година Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
6.674 € PLN 28.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rzgów
Контактирајте го продавачот
6.443 € PLN 27.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 454 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Rzgów
Контактирајте го продавачот
19.380 € PLN 83.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
23.070 € PLN 99.900 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 230 кг
Година 2005 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
12.680 € PLN 54.900 PLN
Телескопска дигалка
Носивост 104.3 кг
Година 2003 Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
8.291 € PLN 35.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 227 кг
Година 2021 Километража Сила
Полска, Wrocław
Контактирајте го продавачот
21.920 € PLN 94.900 PLN
Телескопска дигалка
Година 2004 Километража Сила
Полска, Katowice
Контактирајте го продавачот
11.520 € PLN 49.900 PLN
Ножична платформа
Носивост 454 кг
Година 2017 Километража Сила
Полска, Rzgów