Forkliftonline » AA Machines BV
5.0
1 коментар
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
1

AA Machines BV

Контакти
Во продажба: 4 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Johan van Slooten
Johan van Slooten
Јазици: холандски, англиски
+31 78 645... Прикажи +31 78 645 2276
+31 6 105... Прикажи +31 6 10555337
Адреса
Холандија, Јужна Холандија, 3356 LN , Papendrecht, Griendweg 3
Локално време на дилерот: 09:41 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи AA Machines BV
Филтер

4 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови хидрауличен чекан Tabe MT145 нови хидрауличен чекан Tabe MT145 нови хидрауличен чекан Tabe MT145
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен чекан
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Papendrecht
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен чекан
Година 2017 Километража Сила
Холандија, Papendrecht
нови хидрауличен чекан Tabe MT95 нови хидрауличен чекан Tabe MT95 нови хидрауличен чекан Tabe MT95
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидрауличен чекан
Година 2020-01-01 Километража Сила
Холандија, Papendrecht
хидраулична зглобна платформа IMER Group Compact 19SA / IM R 19 SA  Spider lift хидраулична зглобна платформа IMER Group Compact 19SA / IM R 19 SA  Spider lift хидраулична зглобна платформа IMER Group Compact 19SA / IM R 19 SA  Spider lift
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Година 2022 Километража 150 м/ч Сила
Холандија, Papendrecht