Forkliftonline » Aardhef Forklifts
За нас
Мапа

Aardhef Forklifts

Контакти
Во продажба: 10 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Ellen Altena
Ellen Altena
Јазици: англиски, германски, холандски
+31 6 249... Прикажи +31 6 24995533
+31 53 430... Прикажи +31 53 430 5438
Адреса
Холандија, Оверејсел, 7547 SP, Enschede, Het Lentfert, 92
Локално време на дилерот: 22:57 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Aardhef Forklifts
Филтер

10 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2013 Километража 8443 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 1800 кг
Година 2004 Километража 3393 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 5000 кг
Година 2008 Километража 7233 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 5000 кг
Година 2012 Километража 11852 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година 2005 Километража 3077 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 2000 кг
Година 2006 Километража 11176 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
1.850 € Без ДДВ
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2017 Километража 2528 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 15000 кг
Година 1992 Километража Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2014 Километража 6515 м/ч Сила
Холандија, Enschede
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг
Година 2011 Километража 6529 м/ч Сила
Холандија, Enschede