Forkliftonline » Abrantes Almeida & Simões Lda
4.3
24 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
24

Abrantes Almeida & Simões Lda

Контакти
Во продажба: 87 огласа
6 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Ricardo Almeida
Ricardo Almeida
Јазици: португалски, шпански, англиски
Пон. - Пет. 09:00 - 19:00
Саб. 09:00 - 12:00
+351 918 62... Прикажи +351 918 629 510
+351 234 74... Прикажи +351 234 743 044
Адреса
Португалија, Авеиро област, 3780-351, Anadia,Avelãs de Caminho, Estrada Nacional nº1
Локално време на дилерот: 23:05 (WEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Abrantes Almeida & Simões Lda
Филтер

87 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 6900 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2008 Километража 4700 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 3200 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 4500 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 6700 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 2900 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 3500 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 4500 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража 78000 км Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2014 Километража 2000 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2017 Километража 1700 м/ч Сила
Португалија, Avelãs De Caminho, Aveiro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2011 Километража 2000 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2016 Километража 4500 м/ч Сила
Португалија, Anadia,Avelãs de Caminho