Forkliftonline » August Bruns Landmaschinen GmbH
4.6
157 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
157

August Bruns Landmaschinen GmbH

Контакти
Во продажба: 236 огласа
Телефонските броеви се проверени
Jan Dirk Keck
Jan Dirk Keck
Јазици: германски, англиски
+49 160 64... Прикажи +49 160 6416202
+49 4471 1... Прикажи +49 4471 189202
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 49661, Cloppenburg, Eisenbahnstr. 12
Локално време на дилерот: 09:12 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи August Bruns Landmaschinen GmbH
Филтер

236 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.950 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2007 Километража Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
62.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг
Година 2017 Километража 3436 м/ч Сила
Германија, Rhede / Brual
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг
Година 2020 Километража 1000 м/ч Сила
Германија, Haren-Emmeln
Контактирајте го продавачот
72.184 €
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража 196 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2020 Километража 2874 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2015 Километража 5113 м/ч Сила
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
113.000 €
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг
Година 2022 Километража 655 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
нови електричен вилушкар Manitou ME 425 нови електричен вилушкар Manitou ME 425
2
Контактирајте го продавачот
30.450 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража 6 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
нови дизел вилушкар Manitou ME 425
1
Контактирајте го продавачот
41.450 €
Дизел вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража Сила
Германија, Cloppenburg
нови електричен вилушкар Manitou ME 316
1
Контактирајте го продавачот
27.950 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
7.268 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 10126 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2009 Километража 5665 м/ч Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
12.184 €
Преса за роло бали
Година 2016 Километража Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2023 Километража Сила
Германија, Langenstein
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2023 Километража 321 м/ч Сила
Германија, Bösel