Forkliftonline » ACTIVACIONS CARRETILLAS SL.
5.0
6 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
6

ACTIVACIONS CARRETILLAS SL.

Контакти
Во продажба: 198 огласа
11 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: шпански, англиски
Пон. - Пет. 08:00 - 17:00
+34 610 40 ... Прикажи +34 610 40 77 62
+34 936 72 ... Прикажи +34 936 72 60 47
Адреса
Шпанија, Каталонија, 08740, Barcelona, C/ Josep Ros i Ros, 22, nave 4. Pol Ind. La Clota
Локално време на дилерот: 09:34 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ACTIVACIONS CARRETILLAS SL.
Филтер

198 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.300 €
Дизел вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2019 Километража 10191 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.700 €
Вилушкар на гас
Носивост 2500 кг
Година 2014 Километража 5989 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.300 €
Вилушкар на гас
Носивост 1600 кг
Година 2014 Километража 4140 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1400 кг
Година 2017 Километража 10476 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг
Година 2016 Километража 5914 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 2018 Километража 4423 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.200 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1000 кг
Година 2016 Километража 7744 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг
Година 2018 Километража 10956 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг
Година 2014 Километража 15244 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
12.700 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2017 Километража 7956 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 7327 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
8.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2016 Километража 11146 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Електричен вилушкар
Носивост 2350 кг
Година 2015 Километража 7189 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Електричен вилушкар
Носивост 2500 кг
Година 2018 Километража 10921 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
14.600 €
Електричен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2018 Километража 12139 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona