Forkliftonline » Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
4.7
13 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
13

Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy

Контакти
Во продажба: 49 огласа
8 години на Forkliftonline
9 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Marcin
Marcin
Јазици: полски, англиски
+48 882 12... Прикажи +48 882 121 826
Krzysztof
Krzysztof
Јазици: полски, англиски
+48 500 70... Прикажи +48 500 704 275
+48 33 841 ... Прикажи +48 33 841 05 09
Adam
Adam
Јазици: полски, англиски
+48 602 55... Прикажи +48 602 552 539
Адреса
Полска, Малополско, 32-640, Podolsze, Starowiejska 57
Локално време на дилерот: 10:05 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
Филтер

49 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
39.430 € PLN 168.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2008 Километража 7200 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
49.760 € PLN 212.000 PLN
Телескопски натоварувач
Носивост 4200 кг
Година 2015 Километража 3700 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
23.000 € PLN 98.000 PLN
Корпа дробилка
Година 2013 Километража Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
23.000 € PLN 98.000 PLN
Мини натоварувач
Година 2008 Километража 3400 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
65.250 € PLN 278.000 PLN
Вибрационо сито
Година 2016 Километража 2400 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
100.500 € PLN 428.000 PLN
Вибрационо сито
Година 2011 Километража Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
53.520 € PLN 228.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2009 Километража 2900 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
73.230 € PLN 312.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 20900 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
91.070 € PLN 388.000 PLN
Дробилка за дрво
Година 2011 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
69.950 € PLN 298.000 PLN
Зглобен дампер
Носивост 38000 кг
Година 2010 Километража 11000 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
67.370 € PLN 287.000 PLN
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 10800 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
69.950 € PLN 298.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 19000 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
65.250 € PLN 278.000 PLN
Мобилна машина за дробење
Година 1999 Километража Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
11.500 € PLN 49.000 PLN
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline
Контактирајте го продавачот
67.600 € PLN 288.000 PLN
Зглобен дампер
Носивост 37000 кг
Година 2003 Километража 15600 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
8 години на Forkliftonline