Forkliftonline » Agravis Technik Heide-Altmark GmbH
4.6
52 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Подружници
11
Оценки
52

Agravis Technik Heide-Altmark GmbH

Контакти
Во продажба: 140 огласа
8 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Oleksandr Kurolapnyk
Oleksandr Kurolapnyk
Јазици: украински, германски, руски, англиски
+49 172 43... Прикажи +49 172 4377651
+49 581 ... Прикажи +49 581 88927
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 29525, Uelzen, Hansestr. 30
Локално време на дилерот: 09:33 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Agravis Technik Heide-Altmark GmbH
Филтер

140 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
85.000 € Без ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 4058 м/ч Сила
Германија, Königslutter
ротациона косачка Deutz-Fahr
1
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година 2005 Километража Сила
Германија, Söhlde-Hoheneggelsen
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Преса за роло бали
Година 2020 Километража 20000 м/ч Сила
Германија, Söhlde-Hoheneggelsen
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Гума за трактор
Година Километража
Германија, Schneverdingen
култиватор Horsch TERRANO 3 FX ABSCHER
1
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Култиватор
Година 2006 Километража Сила
Германија, Uelzen
тркала трактор John Deere 8300 I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2019 Километража 1950 м/ч Сила
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
74.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2014 Километража 7876 м/ч Сила
Германија, Uelzen
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Ротациона косачка
Година Километража Сила
Германија, Königslutter
мешалка за сточна храна Mayer SELFLINE 4.0 PREMIUM 2215-19
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мешалка за сточна храна
Година 2021 Километража 1300 м/ч Сила
Германија, Schneverdingen
нови преса за четвртасти бали Krone VARIPACK V 190 XC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Преса за четвртасти бали
Година 2023 Километража Сила
Германија, Schneverdingen
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
Сенопревртувач
Година 2020 Километража Сила
Германија, Uelzen
нови приклучен распрскувач на ѓубриво Amazone ZA-TS 4200
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приклучен распрскувач на ѓубриво
Година 2024 Километража Сила
Германија, Schneverdingen
нови мини багер JCB 19C-1 E-TECH
1
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Германија, Königslutter
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Диск брана
Година Километража Сила
Германија, Celle
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Култиватор
Година 2018 Километража Сила
Германија, Schneverdingen