Forkliftonline » UAB ''AGRO LASMUO''
3.7
12 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
12

UAB ''AGRO LASMUO''

Контакти
Во продажба: 13 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Zenonas Pekelis
Zenonas Pekelis
Јазици: германски, руски, англиски
+370 687 ... Прикажи +370 687 96308
+370 614 ... Прикажи +370 614 51015
Адреса
Литванија, Шјаулај, Naujakurių g. 9, Laipuškių k., Klovainių sen., LT-83211 Pakruojo r.
Локално време на дилерот: 10:15 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи UAB ''AGRO LASMUO''
Филтер

13 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
косачка со климатик Pöttinger косачка со климатик Pöttinger косачка со климатик Pöttinger
3
Контактирајте го продавачот
2.650 €
Косачка со климатик
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Полуприколка со ниска платформа
Носивост 61000 кг
Година 11/2001 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
2.950 € Без ДДВ
Товарно-патничко комбе
Година 11/2006 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
5.250 € Без ДДВ
Јахта
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
3.850 €
Товарно-патничко комбе
Година 1965 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Товарно-патничко комбе
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 119000 км Сила
Литванија
автомобилска гума Nokian Žieminės
1
Контактирајте го продавачот
135 € Без ДДВ
Автомобилска гума
Година Километража
Литванија
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Црево за кочница
Година Километража Сила
Литванија
монтиран чистач на снег монтиран чистач на снег монтиран чистач на снег
3
Контактирајте го продавачот
750 €
Монтиран чистач на снег
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 06/1978 Километража 8640 м/ч Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
80.000 €
Комбајн за жито
Година 2007 Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
3.350 € Без ДДВ
Тракторска приколка
Година Километража Сила
Литванија
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Литванија