Forkliftonline » АГРОСНАБ УКРАЇНА
За нас
Мапа

АГРОСНАБ УКРАЇНА

Контакти
Во продажба: 482 огласа
15 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Юрий Иванович
Юрий Иванович
Јазици: украински, руски
+380 99 731... Прикажи +380 99 731 7370
+380 67 394... Прикажи +380 67 394 2279
+380 44 222... Прикажи +380 44 222 9742
Адреса
Украина, Киевска област, 03148, Киев, ул. Жмеринская 5, оф.31
Локално време на дилерот: 11:27 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи АГРОСНАБ УКРАЇНА
Филтер

482 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
46.500 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 6000 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
31.500 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
34.800 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2008 Километража 4500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
телескопски натоварувач JCB 531-70
1
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 3500 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
46.000 € Со вклучен ДДВ
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража 1400 м/ч Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Мешалка за сточна храна
Зафатнина 10 м³
Година 2007 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Мешалка за сточна храна
Зафатнина 24 м³
Година 2013 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Комбајн за жито
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Подривач
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Дробилка за слама
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Диск брана
Година 2011 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Реверзибилен плуг
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Мешалка за сточна храна
Зафатнина 14 м³
Година Километража Сила
Украина, Kyiv