Forkliftonline » SZENTMIKLOSI ADALBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
4.3
27 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
27

SZENTMIKLOSI ADALBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

Контакти
Во продажба: 998 огласа
7 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Szentmiklosi  Bela
Szentmiklosi Bela
Јазици: унгарски, романски, англиски
+40 744 19... Прикажи +40 744 193 452
Адреса
Романија, Bihor, 417075, Borș, Calea Borșului 276
Локално време на дилерот: 12:00 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи SZENTMIKLOSI ADALBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Филтер

998 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Дизел вилушкар
Година 1992 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2003 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Телескопски натоварувач
Година 1997 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
52.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража 720 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Телескопски натоварувач
Носивост 3300 кг
Година 2000 Километража 6200 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2000 Километража 3800 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
42.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
57.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2018 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
32.000 €
Телескопски натоварувач
Година 2000 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Телескопски натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Електричен вилушкар
Година 2022 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
18.000 €
Дизел вилушкар
Носивост 7000 кг
Година 1994 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Електричен вилушкар
Носивост 3000 кг
Година 2014 Километража Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
9.000 €
Теренски вилушкар
Година 1989 Километража 8400 м/ч Сила
Романија, Bihor