Forkliftonline » Агротрон-М
4.6
133 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
133

Агротрон-М

Контакти
Во продажба: 49 огласа
4 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Јазици: турски, руски, бугарски, германски, англиски
Пон. - Пет. 07:45 - 17:45
Саб. 08:30 - 15:30
+359 89 249... Прикажи +359 89 249 4242
Адреса
Бугарија, Търговище, Околовръстен път
Локално време на дилерот: 12:00 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Агротрон-М
Филтер

49 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
90.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF нови адаптер за жито Zürn 725PF
3
Контактирајте го продавачот
70.000 €
Адаптер за жито
Година 2023 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Самоодна прскалка
Година 2012 Километража 6318 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Адаптер за жетва на сончоглед
Година 2023 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2017 Километража 1973 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година Километража 1844 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2014 Километража 1681 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
51.000 €
Тркала трактор
Година 2015 Километража 4720 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечена прскалка
Година 2014 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
19.430 € BGN 38.000 BGN
Адаптер за пченка
Година 2010 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Адаптер за жито
Година 2016 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2010 Километража Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тркала трактор
Година 2010 Километража 8335 м/ч Сила
Бугарија, Montana
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Комбајн за жито
Година 2013 Километража 3873 м/ч Сила
Бугарија, Targovishte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пневматска сеалка
Година 2016 Километража Сила
Бугарија, Targovishte