Forkliftonline » AGROVOJVODINA-MEHANIZACIJA DOO
4.4
115 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
115

AGROVOJVODINA-MEHANIZACIJA DOO

Контакти
Во продажба: 12 огласа
14 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Nikola
Nikola
+381 21 64... Прикажи +381 21 6455312
+381 63 5... Прикажи +381 63 561014
+381 21 64... Прикажи +381 21 6419129
Адреса
Србија, Novi Sad
Локално време на дилерот: 23:18 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи AGROVOJVODINA-MEHANIZACIJA DOO
Филтер

12 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
55.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2008 Километража 17755 м/ч Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Обвиткувач на четвртасти бали
Година 2011 Километража Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Механичка прецизна сеалка
Година 2010 Километража Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Плуг
Година 2015 Километража Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2011 Километража 10000 м/ч Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Машина за подготовка на почвата за сеидба
Година 2019 Километража Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2006 Километража 12554 м/ч Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
38.250 € Без ДДВ
Тркала трактор
Носивост 4200 кг Евро Euro 3
Година 2021 Километража 303 м/ч Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
52.000 €
Комбајн за жито
Година 2008 Километража 5437 м/ч Сила
Србија, НС
Контактирајте го продавачот
2.600 € Без ДДВ
Косачка со климатик
Година 2005 Километража Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
34.400 € Без ДДВ
Тркала трактор
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 300 м/ч Сила
Србија, Novi Sad
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2005 Километража 3603 м/ч Сила
Србија, НС