Forkliftonline » ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ»
4.5
121 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
121

ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ»

Контакти
Во продажба: 4 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Виктор Шепеля
Виктор Шепеля
Јазици: украински, руски
+380 44 290... Прикажи +380 44 290 2903
+380 50 357... Прикажи +380 50 357 5775
+380 50 303... Прикажи +380 50 303 3202
Адреса
Украина, Киевска област, 08623, Васильковский р-н., с. Путровка
Локално време на дилерот: 11:57 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи ТОВ «АГРОТЕХСОЮЗ»
Филтер

4 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
399.000 € Со вклучен ДДВ
Тркала трактор
Година 2019 Километража 1450 м/ч Сила
Украина, Васильковский р-н., с. Путровка
Контактирајте го продавачот
124.200 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2018 Километража Сила
Украина, Вертіївка
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Сила
Украина, Сад
Контактирајте го продавачот
40.000 € Со вклучен ДДВ
Култиватор
Година 2020 Километража Сила
Украина, Вертіївка