Forkliftonline » Air Nolo
4.5
73 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
73

Air Nolo

Контакти
Во продажба: 26 огласа
12 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Niko
Niko
Јазици: француски, италијански, украински, англиски, полски, руски
+39 392 947... Прикажи +39 392 947 5584
Адреса
Италија, Марке, 60027, Osimo, via ancona n.45
Локално време на дилерот: 23:36 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Air Nolo
Филтер

26 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.640 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Година 2009 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2019 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 03/2017 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Мини дампер
Носивост 460 кг
Година 2021 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 07/2008 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2005 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2006 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2016 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Телескопска дигалка
Година 2008 Километража 1950 м/ч Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг
Година 2024 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година 2011 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2005 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Мал фургон
Година 2017 Километража Сила
Италија, Osimo
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година Километража Сила
Италија, Osimo