Forkliftonline » AIS GmbH
4.6
27 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
27

AIS GmbH

Контакти
Во продажба: 51 огласа
5 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Christos Louloudis
Christos Louloudis
Јазици: германски
+49 178 91... Прикажи +49 178 9115134
+49 7938 4... Прикажи +49 7938 414990
Адреса
Германија, Баден-Виртемберг, 74673, Mulfingen, 3, Oberes Tal, Deutschland
Локално време на дилерот: 22:45 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи AIS GmbH
Филтер

51 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 2920 кг Евро Euro 4
Година 2007-03 Километража 411963 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 1280 кг Евро Euro 5
Година 2011-07 Километража 322270 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Евро Euro 5
Година 2015-06 Километража 221317 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
22.300 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Евро Euro 5
Година 2014-09 Километража 352653 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
28.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед < 3.5т
Година 2017-10 Километража 152468 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Изотермален камион < 3.5т
Зафатнина 9.01 м³
Година 2018 Километража 165496 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
18.300 € Без ДДВ
Камион за сладолед < 3.5т
Евро Euro 5
Година 2016-06 Километража 275410 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед < 3.5т
Носивост 800 кг Евро Euro 5
Година 2012-11 Километража 286633 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
13.600 € Без ДДВ
Камион за сладолед < 3.5т
Носивост 860 кг Евро Euro 5
Година 2012-08 Километража 335658 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
19.600 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Евро Euro 5
Година 2014-10 Километража 262679 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Носивост 2790 кг Евро Euro 5
Година 2007-12 Километража 430696 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
11.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед < 3.5т
Носивост 860 кг Евро Euro 5
Година 2012-07 Километража 340801 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
12.600 € Без ДДВ
Камион за сладолед < 3.5т
Носивост 860 кг Евро Euro 5
Година 2012-10 Километража 342056 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
21.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Евро Euro 5
Година 2014-11 Километража 213906 км Сила
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
24.300 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Евро Euro 5
Година 2015-10 Километража 355309 км Сила
Германија, Mulfingen