Forkliftonline » Albers Fördertechnik GmbH & Co. KG
4.7
33 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
33

Albers Fördertechnik GmbH & Co. KG

Контакти
Во продажба: 196 огласа
9 години на Forkliftonline
Телефонските броеви се проверени
Thomas Esders
Thomas Esders
+49 5935 7... Прикажи +49 5935 705570
+49 1515 44... Прикажи +49 1515 4437244
+49 5935 70... Прикажи +49 5935 7055729
Јазици: германски, холандски, англиски
+31 6 461... Прикажи +31 6 46150669
Адреса
Германија, Долна Саксонија, 49767, Twist, Hebelermeer 93
Локално време на дилерот: 23:33 (CEST)
Холандија, 49767 , Twist, Hebelermeer 93
Локално време на дилерот: 23:33 (CEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Albers Fördertechnik GmbH & Co. KG
Филтер

196 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
вилушкар на гас Linde H 35 T 02 EVO
1
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг
Година 2015 Километража 9917 м/ч Сила
Германија, Twist
ротирачки телескопски натоварувач Manitou MRT 2660
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година 2023 Километража 55 м/ч Сила
Германија, Twist
телескопски натоварувач Bobcat T 40180 SLP 100 V R-Serie
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Вилушкар на гас
Носивост 3500 кг
Година 2015 Километража 8564 м/ч Сила
Германија, Twist
палетен вилушкар HC CDD 12-AMC1-SZ
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2022 Километража 15 м/ч Сила
Германија, Twist
електричен палетар HC CBD 15 WS
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Twist
ротирачки телескопски натоварувач Bobcat TR 60.310
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг
Година 2024 Километража 3 м/ч Сила
Германија, Twist
ротирачки телескопски натоварувач Bobcat TR 50.210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Twist
електричен вилушкар Linde E 35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2022 Километража 1301 м/ч Сила
Германија, Twist
ротирачки телескопски натоварувач Bobcat TR 80.390
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 8000 кг
Година 2024 Километража 6 м/ч Сила
Германија, Twist
електричен палетар HC CBD 15 A3MC2-I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Twist
ротирачки телескопски натоварувач Bobcat TR 50.180 V R2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ротирачки телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг
Година 2024 Километража 5 м/ч Сила
Германија, Twist
електричен палетар HC CBD 15 A3MC2-I
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 1500 кг
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Германија, Twist
вилушкар на три тркала Linde H2X335K04567
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг
Година 1999 Километража 15334 м/ч Сила
Германија, Twist
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Дизел вилушкар
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 904 м/ч Сила
Германија, Twist