Forkliftonline » Алеанда
4.5
45 коментари
Извор: Google Maps
За нас
Мапа
Оценки
45

Алеанда

Контакти
Во продажба: 56 огласа
11 години на Forkliftonline
11 години на пазарот
Телефонските броеви се проверени
Адресата е проверена
Јазици: украински, руски
Пон. - Пет. 09:00 - 18:00
+380 99 222... Прикажи +380 99 222 9388
Адреса
Украина, Черновечка област, 60520, Остриця, вул. Садова, 21
Локално време на дилерот: 01:37 (EEST)
Испрати порака
Проверете го телефонскиот број: тој треба да е во меѓународен формат и да го содржи кодот на државата.
Код за верификација
Огласи Алеанда
Филтер

56 огласа: Резултати од пребарување

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 840 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини натоварувач
Носивост 1135 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 5440 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
35.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2005 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Зафатнина 3.5 м³
Година 2006 Километража 4120 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
37.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 3842 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 8700 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 28.200 €
Камион-мешалка
Зафатнина 2.5 м³
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Носивост 13400 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Носивост 3425 кг
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця
нови багер гасеничар Case CX 370 C
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2024 Километража Сила
Украина, Остриця